Koncert z okazji wydarzenia Dotknij Kultury

Termin: 23.06.2017

W dniu 23 czerwca skończyliśmy na Uniwersytecie Jagiellońskim szósty rok, kiedy to jest z nami wydarzenie Dotknij kultury.

Początkowo spotykaliśmy się raz w roku, a obecnie to już cały rok akademicki rozmaitych wydarzeń, wykładów otwartych i spotkań formalnych i nieformalnych, ale zawsze związanych z pełnym dostępem do kultury, nauki i sztuki. Collegium Maius UJ wzbogaca się o kolejne adaptacje dotykowe swoich najsłynniejszych eksponatów, które służą na co dzień grupom z kultury i sztuki dotąd wykluczanym.
Dotknij kultury wpisało się zatem na stałe w życie akademickie i kulturalne Krakowa, a jego zwieńczeniem jest coroczny, czerwcowy koncert na dziedzińcu uniwersyteckiego muzeum.

Tym razem, specjalnie dla nas, wyboru swoich ulubionych utworów dokonała wybitna wokalistka jazzowa Aga Zaryan. W dniu 23 czerwca wysłuchaliśmy wspólnie jej aksamitnego głosu w towarzystwie fortepianu, na którym zagrał Michał Tokaj.

Szczegóły na stronie www.DotknijKultury.pl

Data opublikowania: 07.06.2017